BİZ KİMİZ?

20 yıl önce bir hayal ile başlayan MAKAR LTD, yıllar içinde Orta Doğu ve Doğu Avrupa’da büyüyen varlığıyla Rusya Federasyonu’nun en saygın inşaat firmalarından biri haline gelmiştir. MAKAR LTD başlangıcından bu yana, bölgesel ekonominin gelişimine katkıda bulunan 40’ı aşkın ticari proje ve endüstriyel tesis inşa etmiştir. Kendi gelişimimizle, yerel ekonomiye de yatırım yaptık. Planladık. İnşa ettik. Teslim ettik. Peysajını şekillendirdik ve iş çözümleri ürettik. Ve bunların hepsini etik değerlerimizden taviz vermeden, doğru bir şekilde yaptık.

Biz MAKAR LTD olarak, kapsamlı bir inşaat hizmeti sunuyoruz. İnşaat bizim işimizin özü. Deneyimlerimizi konut, ticari, endüstriyel ve altyapı projeleri olmak üzere bütün projelerimizde uyguluyoruz. Projelerimizin tasarımından, anahtar teslim çözümleri tedariğine kadar her türlü aşamasında bulunuyoruz.

Her inşaat projesinin başarısı temelinden başlar. Biz MAKAR LTD olarak, güçlü bir temelin, fiziksel yapının daha ötesinde; projelerdeki hizmet, dikkat ve detaya kadar uzanan bir liste olduğuna inanıyoruz. Müşterilerimize yılların deneyimi, kişisel dikkat ve olağanüstü kaliteyle desteklenen devamlı bir hizmet sunmaya kararlıyız. İşbirliği kültürümüzle; dürüstlüğümüz, tutkumuz ve mükemmelliyetçiliğimizle kıvançla ilerleyerek, tercih edilen bir inşaat firması ve hizmet sunduğumuz her sektörde güvenilir bir ortak olma amacı için çalışıyoruz.

VİZYONUMUZ

Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve topluluğumuzun hayatlarında değişiklik yaratarak bölgesel inşaat hizmetlerinde ve teknik deneyimde en yüksek değer hâline gelmek.