KALİTE

HER ADIMDA KALİTE

MAKAR İnşaat olarak felsefemiz açık ve nettir. Sürekli kalitemizi artırarak ve işlerimizi ilk seferde doğru teslim ederek müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, hatta fazlasını vermektir. Belirttiklerimizi sağlamak için, aşağıdaki gibi formal bir kalite programı izliyoruz;

Gerekliliklerimizi yerine getirebilmek için; işimizi gerçekleştirmek için metodlarımızı ve araçları açıklayan bir iş planı tasarlıyoruz. Ön toplantılarda; sözleşmenin, planın ve müşterinin gerekliliklerini nasıl yerine getirebileceğimizi tartışıyoruz.

Müşteriye beklediğinden fazlasını verebilmek için; müşteriyi dinliyor ve istekleri doğrultusunda hareket ediyoruz. Müşterilerimize karşı son derece saygılı ve tavırlarımızda şeffafız. Amacımız, müşterilerimizle uzun vadeli güven ilişkisi kurmak.

İş tekrarından kaçınmak için; kalite sorunları oluştuğunda tespit edip, derhal bildiriyoruz. Sorun oluşursa, kalite sorununa yol açan sebepleri ortadan kaldırmak ve ileride yaşanmasını engellemek için temel neden analizi yapıyoruz.

Kalitemizde sürekli bir artış göstermek için; devamlı olarak kalitemize odaklanıyoruz ve yaptığımız her işte mükemmeli hedefliyoruz. Performansımızı arttırmak için, yeni ve inovatif fikirleri teşvik ediyoruz.

İşlerimizi ilk seferde doğru teslim edebilmek için; işlerimiz sürekli, işi yapan kişiler ve denetçiler tarafından inşaatın “ilk seferde doğru” olması için kontrol ediliyor.