TEMEL DEĞERLERİMİZ

MAKAR LTD olarak başladığımız günden bu yana, kültürümüz güçlü ilkelerle gelişmektedir. Temel değerlerimiz, hem yönetimde hem de işgücünde aynıdır. Bugün, şirketimizin yapı taşları ve tüm iş kararlarımızın esası temel değerlerimize dayanmaktadır.

İnsan öncelikli yaklaşım. Güvenliğe dayalı işgücümüz olmasaydı, şirketimiz var olamazdı. Bu, bu kadar basittir. Bu yüzden endüstrideki en iyi ve parlak zekalı kişileri işe alıyoruz. En iyi eğitimleri sağlayarak çalışanlarımızın yeteneklerini geliştiriyoruz ve bu sayede de şirketimizin başarısını da artıyoruz.

Bütünlük. İş ve kişisel ilişkilerimizi bütünlük içerisinde gerçekleştiriyoruz. Her sözümüzden ve eylemimizden mesulüz ve arkasındayız. Dürüstüz, açığız ve herkese karşı adiliz. Operasyonel ve mali kayıtlar ayrıcalık olmaksızın, doğru bir şekilde tutulmaktadır.

Mükemmeliyetçilik. MAKAR LTD olarak, çıtayı sürekli yükseltiyoruz. Mütemadiyen yüksek kaliteli üretim odaklıyız ve yaptığımız her işte mükemmeliyetçiyiz. İleriyi düşünerek yeni ve inovatif fikirleri destekliyoruz. İşimizi en başından doğru yapıyoruz. Müşterilerimize en yüksek değeri verdiğimiz için işlerimizi zamanında teslim ediyoruz.